«Futura» - офіційна емблема зимових Олімпійських ігор Мілан-Кортіна-2026
31 Березня 2021 Поділитися
«Futura» - офіційна емблема зимових Олімпійських ігор Мілан-Кортіна-2026

Оргкомітет Мілан-Кортіна-2026 представив офіційну емблему ХХV зимових Олімпійських ігор, обрану за підсумками всесвітнього голосування, участь у якому взяли понад 870 000 поціновувачів спорту із 169 країн світу. Серед двох дизайнів логотипів близько 75 % виборців обрали своїм фаворитом емблему «Futura».

Голова Координаційної комісії МОК Сарі Ессая привітала Мілан-Кортина-2026 з появою нового символу Ігор-2026:

«Під впливом тем спорту, солідарності та стабільності, «Futura» ілюструє динамічний та сучасний дизайн, який відображає основні цінності зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор. Стратегія Мілан-Кортіна-2026 ґрунтується на вірі в те, що ми сильніші разом - це очевидно в залученні широкої громадськості до процесу прийняття рішень. Рішучість змусити Італію полюбити Ігри, а світ - полюбити Італію була очевидною протягом цієї глобальної ініціативи. Ми впевнені, що така прихильність буде й надалі зростати протягом наступних п’яти років, натхненна унікальним дизайном емблеми».

Емблема «Futura» окреслює єдину крижано-білу лінію цифри 26, як відображення прагнення Мілан-Кортіна-2026 звернути увагу  на екологічну безпеку та спадщину. Це ґрунтується на використанні переважно тимчасової та існуючої спортивної інфраструктури з метою проведення Ігор з нейтральним викидом вуглецю, а також амбіціях стимулювати економічний розвиток у Північній Італії.

Оргкомітет  також твердо вирішив висловити послання солідарності, використовуючи окремий елемент як для Олімпійських, так і для Паралімпійських зимових ігор. Тож «Futura»  була адаптована для включення кольорів вражаючого природного світлового явища, яке часто можна побачити над Доломітовими Альпами, розширюючи тим самим доступність для людей із вадами зору.

Медіа