Про періодизацію річної підготовки спортсменів говорили в рамках науково-освітнього вебінару НОК
31 Березня 2021 Поділитися
Про періодизацію річної підготовки спортсменів говорили в рамках науково-освітнього вебінару НОК

Сьогодні в режимі онлайн відбувся вже четвертий семінар циклу проведення науково-освітніх вебінарів для спортсменів, тренерів та фахівців з організації та управління спортом, який ініційований Національним олімпійським комітетом України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Лектором вебінару на тему «Періодизація річної підготовки спортсменів (історія, сучасний стан, альтернативні підходи, типові моделі, етап безпосередньої підготовки до головних змагань, зв'язок з етапами багаторічної підготовки)» виступив доктор педагогічних наук, професор олімпійського інституту НУФВСУ, співголова комісії НОК України «Інновації в спорті» Володимир Платонов.

Учасниками заходу стали близько 450 представників спортивних федерацій з України, Білорусі, Казахстану, Латвії, Литви, Туркменістану та Узбекистану.

Нагадаємо, в рамках нової серії вебінарів у 2021 році заплановано 20 онлайн-заходів, три з яких вже успішно реалізовано. Під час перших трьох вебінарів спортивні представники отримали корисну та цікаву інформацію про системи багаторічної підготовки спортсменів, метаболічні засоби супроводу процесу підготовки юних спортсменів, значення різнобічної рухової підготовки в спорті та інше.

Медіа