У Луганському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури та спорту відкрили «Олімпійський куточок»
01 Квітня 2021 Поділитися
 У Луганському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури та спорту відкрили «Олімпійський куточок»

У межах акції Національного олімпійського комітету України у Луганському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури та спорту відбулося відкриття «Олімпійського куточка» в бібліотеці навчального закладу.

У відкритті куточку взяли участь голова обласного відділення Олімпійської академії України Олександр Кузьменко та відповідальний секретар обласного відділення НОК України Андрій Гожедрянов.

Завдяки акції, головною метою якої є пропаганда олімпійського руху та здорового способу життя, бібліотека закладу отримала в подарунок колекцію унікальних книг для вихованців та плакатів олімпійської тематики, яка періодично буде поповнюватися, а майбутні чемпіони матимуть можливість залучитися до вивчення історії олімпійського руху та його цінностей з метою розвитку не тільки фізичного, а й інтелектуального.

Також наприкінці заходу для молодих спортсменів була проведена вікторина на тему «Луганщина олімпійська», найактивніші учасники якої отримали цінні подарунки від Національного олімпійського комітету України.

 

 

Медіа