У Львові розпочато підготовку до відзначення 100-річчя уславленого Олімпійського чемпіона Віктора Чукаріна
01 Квітня 2021 Поділитися
У Львові розпочато підготовку до відзначення 100-річчя уславленого Олімпійського чемпіона Віктора Чукаріна

За участі керівництва відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, Львівської обласної федерації гімнастики та спортивного активу області відбулася ініціативна зустріч з підготовки до відзначення ювілею визначної постаті світового, українського та львівського спорту. Йдеться, зокрема, про відзначення 100-річчя від дня народження одного з найкращих гімнастів світу, абсолютного чемпіона Ігор Олімпіад 1952 та 1956 років, володаря 11 олімпійських медалей, в т.ч. 9 золотих; заслуженого майстра спорту, Заслуженого тренера України Віктора Чукаріна.

Під час обговорення учасники зустрічі дійшли спільної думки, що основні заходи з відзначення славного ювілею мають відбутися восени та окреслили можливості проведення у Львові представницького турніру-меморіалу пам’яті Віктора Чукаріна (з міжнародним гран-Прі у змаганнях на брусах, що були улюбленим видом олімпійця); організації тематичних зустрічей, круглих столів, семінарів зі спортивної гімнастики; випуску спеціального тематичного конверта зі спеціальним поштовим погашенням; можливості присвоєння імені Віктора Чукаріна спортивному корпусу ЛДУФК по вул. Дудаєва, тощо.

Під час зустрічі було домовлено про створення організаційного комітету та формування плану з підготовки й відзначення славної дати в історії олімпійського спорту України.

 

Медіа