Проект «DO like OLYMPIANS» завітав до Маріуполя
01 Квітня 2021 Поділитися
Проект «DO like OLYMPIANS» завітав до Маріуполя

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 Маріуполя, за сприяння Відділення НОК України в Донецькій області та обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боротьби, відбулось олімпійське свято. У рамках заходу, спрямованого на сприяння здоровому та активному способу життя, популяризацію фізичної культури й видів спорту, було реалізовано Всеукраїнський проєкт «Do like Olympians», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

До учнів завітав почесний гість – майстер спорту міжнародного класу з боротьби греко-римської, переможець Кубку світу Павло Тяпін, а завдяки використанню сучасних технологій зв’язку до заходу приєдналась і  Олімпійська чемпіонка з вільної боротьби серед жінок, бронзова призерка Олімпійських ігор Ірина Мерлені.

Гості заходу акцентували увагу школярів на користі занять руховою активністю, історії олімпійських видів спорту. Ірина Мерлені розповіла про успішні виступи на Олімпійських  іграх, а Павло Тяпін поділився своїм досвідом участі у змаганнях на міжнародній арені.

З показовими виступами для дітей виступили юні борці греко-римського стилю – вихованці КДЮСШ «Атлетик» міста Маріуполь та Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби.

Позитивні емоції, веселий настрій і заряд бадьорості були гарантовані дітям під час фізичних активностей. Чемпіон провів динамічну руханку, цікаві естафети, де хлопці та дівчата могли проявити свої швидкість, силу і спритність.

Додамо, що в рамках проєкту НОК «Олімпійський куточок» ,бібліотека маріупольської ЗОШ № 9 поповнилася комплектами олімпійської та художньої літератури, які передав представник регіонального олімпійського осередку Роман Караваєв.

Найактивніші школярі, а також учасники показових виступів отримали подарунки та сувеніри від НОК України з відповідною символікою, а головне – заряд неабиякої мотивації для подальших звершень.

Медіа