Олімпійська родина України долучилась до святкування Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру
06 Квітня 2021 Поділитися
Олімпійська родина України долучилась до святкування Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру

Сьогодні, 6 квітня світ відзначає Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру. Започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй спільно з Міжнародним Олімпійським Комітетом, він покликаний нагадати, про життєстверджуючу та консолідуючу силу спорту. Символом цього дня стала біла картка, як прояв підтримки миру та можливість розвитку через спортивні активності. Адже спорт – це той фактор, який об’єднує людей різної національності, віри, переконань, а здоровий спосіб життя, фізична активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя.

Щороку Національний олімпійський комітет України підтримує ініціативу #WhiteCard, об’єднуючи навколо олімпійських цінностей: дружби, поваги та досконалості сотні поціновувачів спорту. Тож і цьогоріч, за доброю традицією, впродовж двох тижнів уславлені атлети, медалісти олімпійських ігор. Чемпіонатів світу та Європи, їх наставники, представники спортивних організацій, любителі спорту та всі охочі в різних куточках нашої країни підіймали білу картку, засвідчуючи свою прихильність через спорт сприяти миру у світі.

Зокрема, і сьогодні, під час Всеукраїнської онлайн-конференції  член МОК, президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка разом з керівниками усіх регіональних відділень НОК і атлетами-стипендіатами, які представляють 26 олімпійських осередків, підняли білу картку на знак солідарності ідеалам спорту.

«Сьогодні, у час складних викликів, цей день набуває особливого значення, адже саме спорт має унікальну силу, що дозволяє долати труднощі та рухатись тільки вперед. Як Чемпіон спорту ЮНЕСКО можу впевнено стверджувати, що спорт – амбасадор миру та єдності», - наголосив Сергій Бубка.

«Я приєднуюся до кампанії #WhiteCard і підіймаю білу картку як символ позитивної сили спорту. Дорогі друзі, наповнюймо наш світ позитивом та єдністю. Будьте активними й здоровими, спортивними й успішними, розділяючи олімпійські цінності дружби, досконалості та поваги!»


 

 

Медіа