Науково-освітній вебінар НОК для представників спорту
06 Квітня 2021 Поділитися
 Науково-освітній вебінар НОК для представників спорту

У четвер, 8 квітня, за ініціативи Національного олімпійського комітету України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України відбудеться черговий вебінар в рамках циклу проведення науково-освітніх онлайн-семінарів для спортсменів, тренерів та фахівців з організації та управління спортом.

Лектором вебінару на тему «Перша допомога при травматичних ушкодженнях у спорті» виступить кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри спортивної медицини Національного університету фізичного виховання і спорту України Олена Шматова.

Нагадаємо, в рамках нової серії вебінарів у 2021 році заплановано 20 онлайн-заходів, чотири з яких вже успішно реалізовано. Під час перших вебінарів спортивні представники отримали корисну та цікаву інформацію про системи багаторічної підготовки спортсменів, метаболічні засоби супроводу процесу підготовки юних спортсменів, значення різнобічної рухової підготовки в спорті, періодизацію річної підготовки спортсменів та багато іншого.

Медіа