Навички лідерства для львів’ян у рамках проєкту #OlympicLab
07 Квітня 2021 Поділитися
Навички лідерства для львів’ян у рамках проєкту #OlympicLab

З нагоди відзначення Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку, Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області в онлайн форматі організувало цікавий захід за програмою Всеукраїнського спортивно-масового проєкту для дітей та молоді «OlympicLab» за модулем «Чат з чемпіонами та навички лідерства». Слухачами онлайн-конференції були учні, студенти та викладачі львівських шкіл та училищ.

Більш детально про  значення Міжнародного дня спорту на благо миру та його історію, про зародження олімпійського руху на Львівщині, перших львівських олімпійців, перші медалі, а також про чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, які представляли Україну та, зокрема, Львівщину на найпрестижніших змаганнях за часів незалежності України присутнім розповіла прессекретарка Відділення Василина Чіх.

На захід було запрошено Наталію Козачук, яка є унікальною львівською спортсменкою, адже виступає одразу за дві національні збірні з різних видів спорту: хокей на льоду та регбі-7. Наталія зазначила, що спорт – це те, без чого вона вже просто не уявляє свого життя і зізналася, що мріє представити Україну на Олімпійських іграх та зробить усе можливе, щоб втілити цю мрію в реальність.

Окрім цього до розмови долучилися Дяків Роман – Майстер спорту СССР на каное, неодноразовий переможець і призер всесоюзних і республіканських змагань, тренер чемпіона Паралімпійських ігор Романа Павлика, а також учасниця церемонії відкриття Олімпійських ігор у Москві 1980 року – Оксана Мельничук. Вони привітали усіх із Днем спорту та звернули увагу на велику роль спорту, особливо сьогодні, у часи пандемії.

На завершення заходу, присутні долучилися до акції #whitecard, продемонструвавши білу картку на знак спокою та миру в усьому світі.

 

 

Медіа