У медуніверситеті Харкова відкрили меморіальну дошку іменитому важкоатлету
07 Квітня 2021 Поділитися
У медуніверситеті Харкова відкрили меморіальну дошку іменитому важкоатлету

За ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області, керівництва медичного Університету та підтримки спортивних організацій області та міста Харкова, у Харківському національному медичному університеті відбулася урочиста церемонія, присвячена відкриттю Меморіальної дошки заслуженому майстру спорту, Олімпійському чемпіону з важкої атлетики, випускнику лікувального факультету вишу Ігорю Михайловичу Рибаку.

До церемонії долучилися почесні гості: заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва, заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, начальник управління молоді та спорту ХОДА Костянтин Ананченко, голова відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв; скульптор і автор проєкту Олександр Рідний, а також дружина Ігоря Рибака, його рідні, близькі та представники спортивної спільноти Слобожанщини й прославлені олімпійці.

Відкрив церемонію проректор університету з науково-педагогічної роботи Іван Летік, який зазначив: «Ми відкриваємо пам’ятну дошку видатному спортсмену, який прославив у всьому світі один з найстаріших медичних вишів країни – Харківський національний медичний університет. Це наша історія, яскравий приклад для студентів і майбутніх поколінь».

Під час урочистей відбулася передача Прапора Національного олімпійського комітету України Харківському Національному медичному університету на честь вшанування ювілею – 125-річчя проведення Олімпійських ігор сучасності, що розпочиналися саме у цей день в 1896 році.

Далі під оплески було відкрито меморіальну дошку Ігорю Михайловичу Рибаку, до якої учасники заходу поклали квіти.

Наприкінці, присутні долучилися до святкування Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру, піднявши «білі картки», на знак підтримки олімпійських цінностей.

Медіа