Учасники науково-освітнього вебінару НОК дізналися про першу допомогу при травматичних ушкодженнях у спорті
08 Квітня 2021 Поділитися
Учасники науково-освітнього вебінару НОК дізналися про першу допомогу при травматичних ушкодженнях у спорті

Сьогодні відбувся вже п’ятий онлайн-семінар нового циклу проведення науково-освітніх вебінарів для спортсменів, тренерів, фахівців з організації та управління спортом.

Відзначимо, програма реалізується за ініціативи Національного олімпійського комітету України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Тема сьогоднішньої зустрічі: «Перша допомога при травматичних ушкодженнях у спорті». Під час вебінару понад 510 учасників заходу отримали багато корисної та цікавої інформації по тематиці від лектора - кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри спортивної медицини Національного університету фізичного виховання і спорту України Олени Шматової.

Нагадаємо, в рамках серії вебінарів 2021 року заплановано 20 онлайн-заходів, чотири з яких вже успішно реалізовано. Під час перших вебінарів спортивні представники дізналися про системи багаторічної підготовки спортсменів, метаболічні засоби супроводу процесу підготовки юних спортсменів, значення різнобічної рухової підготовки в спорті, періодизацію річної підготовки спортсменів та багато іншого.

Медіа