Олімпійський куточок для Мостиської ДЮСШ
09 Квітня 2021 Поділитися
Олімпійський куточок для Мостиської ДЮСШ

У межах проєкту Національного олімпійського комітету України «Олімпійський куточок», з ініціативи Відділення НОК України у Львівській області, Мостиській ДЮСШ було передано цікаву літературу на олімпійську та спортивну тематику.

Олімпійську літературу для юних спортсменів передав голова регіонального олімпійського осередку Юрій Турянський під час свого візиту до міста  з нагоди підписання угоди про взаємодію та партнерство між Відділенням НОК у Львівській області та Мостиської міської громади.

«На сьогодні в нашій школі займається 170 учнів у трьох відділеннях: футбол, бокс та волейбол. Раніше ще був теніс та шахи. Звичайно, найпопулярнішим є футбол, а найкращі результати, мабуть,  у боксі. Наші вихованці, виборюючи на місцевих чемпіонатах перемоги, їдуть у складі збірних області на Чемпіонати України. Ми працюємо, розвиваємося і раді, що наші майбутні чемпіони матимуть можливість вивчати історію олімпійського руху та його цінностей не тільки фізично, а й інтелектуально», – поділився директор Мостиської ДЮСШ Євген Скляров.

 

Медіа