Юні легкоатлети Дружківки дізнавались про актуальність проблем захисту навколишнього середовища
13 Квітня 2021 Поділитися
Юні легкоатлети Дружківки дізнавались про актуальність проблем захисту навколишнього середовища

13 квітня Відділенням НОК України в Донецькій області був реалізований Екологічний напрямок Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympicLab, засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

Учасниками заходу стали юні легкоатлети обласної КДЮСШ та ДЮСШ Дружківської міської ради, які тренуються під керівництвом Ольги Лук’янової та Юрія Кузьменка.

Спортсмени з неабияким інтересом ознайомилися з основною метою Екологічного напрямку, ходом його реалізації в різних куточках України, дізналися про важливість участі молоді в захисті довкілля, про що розповідав стипендіат НОК України, майстер спорту України з легкої атлетики Єгор Жуков.

Відповідальний секретар  регіонального відділення НОК України Дмитро Подопригора та член Виконкому відділення, директор обласної ШВСМ Крістіна Русінова зазначили, що питання захисту навколишнього середовища є вкрай актуальними, враховуючи глобальне потепління, забруднення, технологічність виробництва.

Юнаки та дівчата охоче долучились до прибирання спортивних майданчиків СК «Машинобудівник» і на власному прикладі довели, як піклуються про природу. Тож, крім турботи про навколишнє середовище, легкоатлети отримали гарний настрій та звільнили від сміття тренувальний простір.

На згадку про участь у заході кожен учасник отримав подарунки від Національного олімпійського комітету України та регіонального відділення.

Медіа