Представники НОК та європейського й українського велоспорту провели робочу зустріч
14 Квітня 2021 Поділитися
Представники НОК та європейського й українського велоспорту провели робочу зустріч

До Олімпійського дому завітали поважні гості, зокрема, президент Європейського союзу велосипедистів Енріко делла Каза та президент Федерації велоспорту України Андрій Грівко, яких зустрів віцепрезидент Національного олімпійського комітету України Равіль Сафіуллін.

Темою зустрічі стало обговорення можливостей проведення чемпіонату Європи з велосипедного спорту (маунтенбайку) в Україні у 2023 році або 2024 році.

Під час вітального слова до поважних гостей від імені Олімпійського родини та президента НОК України Сергія Бубка Равіль Сафіуллін привітав пана Енріко з нещодавнім обранням на посаду президента UEC.

Віцепрезидент також відзначив: «Переконаний, що візит в Україну залишить у вас тільки позитивні враження. Дійсно, ми маємо прекрасні спортивні традиції: починаючи з 1952 року українці завоювали понад 600 медалей на Олімпійських іграх. Окрім чудових спортивних звершень, Україна може похвалитися своєю гостинністю: завжди відкрита для проведення найпрестижніших міжнародних стартів».

Він нагадав, що за останні два роки наша країна гідно прийняла чемпіонат світу з хокею в дивізіоні А1, два дорослих чемпіонати Європи та юнацьку першість світу зі стрибків у воду, чемпіонат Європи з боксу, міжнародні турніри з художньої гімнастики, спортивної боротьби, тур чемпіонату Європи з регбі та інші.

«Всі змагання пройшли на високому рівні, свідченням чого є високі оцінки і позитивні відгук наших міжнародних колег і фахівців. Бажання української Федерації провести чемпіонат Європи в Україні – прекрасна ініціатива та мета. НОК завжди підкреслює важливість реалізації подібних ініціатив національних федерацій, тісно з ними співпрацюючи і всебічно підтримуючи їх», - додав Равіль Сафіуллін.

Зі свого боку, почесні гості подякували Олімпійському комітету за гостинність та запрошення. Енріко делла Каза висловив слова вдячності українським колегам за намір провести престижні міжнародні змагання з маунтенбайку в Україні, відзначивши, що Київ має чудовий велотрек високого рівня, який відповідає європейським стандартам.

Останнє в медіа