Акція "Олімпійський куточок" пройшла у Дніпропетровському фаховому коледжі спорту
14 Квітня 2021 Поділитися
Акція

В рамках проєкту Національного олімпійського комітету України «Олімпійський куточок», Відділення НОК України в Дніпропетровській області передало олімпійську літературу для вихованців Дніпропетровського фахового коледжу спорту.

Олімпійську літературу від головного олімпійця регіону Андрія Павелка для юних спортсменів передав виконавчий директор регіонального олімпійського осередку Олександр Дювбаков. Серед видань: "Олімпійське сузір'я України", "В олімпійській сім'ї - Україна", "Двигательные качества и физическая подготовка спортсменов", а також - спеціальні випуски тематичних енциклопедій з різних видів спорту - боксу, тенісу, хокею, фігурного катання, легкої атлетики, та інших видань.

"Наразі в ДФКС навчаються більше 500 юних спортсменів з 17 видів спорту, - каже директор одного з кращих в країні профільних навчальних закладів фізкультурної спрямованості Михайло Лельчицький. - Наші вихованці та випускники займають найвищі місця на чемпіонатах України, Європи, світових форумах, Юнацьких Олімпійських іграх та фестивалях, а також головних змаганнях світу - Олімпійських іграх".

"Але у нашій діяльності ми приділяємо велику увагу не тільки спортивним результатам, а й - навчальному процесу. Тому отримання новенької олімпійської літератури є дуже важливим для нас, адже наші чемпіони матимуть можливість вивчати історію та цінності олімпійського руху, розвиватись не тільки фізично, а й інтелектуально», - ззазначив очільник спортивного навчального закладу. 

Медіа