У Чернівцях до 100 днів до відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади запалили олімпійський вогонь
15 Квітня 2021 Поділитися
У Чернівцях до 100 днів до відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади запалили олімпійський вогонь

У педагогічному фаховому коледжі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з нагоди 100 днів до відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади запалили олімпійський вогонь.

Він є одним із символів Олімпійських ігор, який горить до їх завершення. Олімпійський вогонь слугує згадкою про те, як Прометей здійснив свій подвиг, подарувавши людям вогонь.

У зв’язку з цим започатковано традицію проведення естафети олімпійського вогню. До цієї естафети долучилися провідні спортсмени-олімпійці Буковини, а саме Іван Гешко, Еміль Ібрагімов, Валерій Чоботар, Лідія Січеннікова. Почесне право запалити олімпійський вогонь отримав Іван Гешко – чемпіон світу з легкої атлетики, учасник трьох Олімпійських ігор,  голова відділення Національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області.

Ініціаторами заходу були стипендіат відділення Національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області, викладач коледжу – Севіль Чоботенко, а також викладачі педагогічного фахового коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

У ході заходу було здійснено піднесення палаючого факелу до символічної чаші олімпійського вогню. За традицією це полум’я надихає олімпійців і студентів до нових перемог та звершень у галузі фізичної культури та спорту, спонукає до нових спортивних досягнень.

Захід відбувся за сприяння Національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області.

У результаті цього заходу було створено відеоролик, у якому відомі українські спортсмени мали змогу привітати студентів коледжу, цим самим заохочуючи їх до занять фізичною культурою та спортом, а також пропагуючи олімпійські цінності. До відеопривітання долучилися і студенти педагогічного фахового коледжу ЧНУ.

Медіа