На Луганщині в рамках олімпійського проєкту висаджували дерева
18 Квітня 2021 Поділитися
На Луганщині в рамках олімпійського проєкту висаджували дерева

В рамках Всеукраїнського спортивного-інтерактивного заходу Національного олімпійського комітету України «OlympicLab» на стадіоні «Нива» Станиці Луганської відбувся напрямок «Екологічний модуль.

Даний захід присвячено 25-річчю заснування Луганського обласного відділення НОК України і направлено на збереження навколишнього середовища, збільшення лісових насаджень для майбутніх поколінь, екологічної відповідальності молоді.

Учасниками заходу, юними вихованцями відділень футболу і легкої атлетики Станично-Луганської ДЮСШ, на алеї перед спортивною спорудою було висаджено 25 дерев каштанів та декілька дубів. Разом з майбутніми олімпійцями в акції прийняли участь керівник Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації Альберт Зінченко, голова обласного відділення НОК України і начальник обласного відділення (філії) КФВС МОН України Віктор Острєцов, директор Навчально-наукового інституту з фізичного виховання та спорту ЛНУ ім. Тараса Шевченка Олександр Дубовой, начальник Ст.-Луганського управління ДПІ в Луганській області Сергій Калінін, президент Луганської обласної федерації стрільби Павло Пантєлєєв.

          На згадку про участь у екологічному десанті, кожний учасник акції отримав подарунки від Національного олімпійського комітету України та диплом учасника проєкту. Також Віктор Острєцов висловив слова подяки за організацію заходу керівнику ВЦА Альберту Зінченко та вручив пам’ятну ювілейну медаль Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України

Дуже сподіваємось що всі дерева добре приймуться та будуть радувати всіх мешканців і гостей Станично-Луганської громади, а для дітей це буде довга пам’ять про дерева, які вони саджали власноруч.

 

Медіа