Do like OLYMPIANS у школах Прикарпаття
19 Квітня 2021 Поділитися
Do like OLYMPIANS у школах Прикарпаття

Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України «DO like OLYMPIANS» знову збирає дітей Івано-Франківщини та продовжує свій шлях теренами нашого краю ось уже декілька років поспіль.

Цього разу захід відбувся в ліцеї №25 Івано-Франківської міської ради з учнями 4-го класу.

Метою заходу є формування свідомості дітей та молоді щодо корисності та необхідності занять фізичною культурою та спортом,  залучення молодого покоління до активних занять фізичною культурою і спортом, формування знань про олімпійський рух в Україні та світі.

Серед гостей, які прийшли привітати учнів та провести з ними урок були:

- Заслужений  майстер спорту України зі спортивної гімнастики, чемпіонка Європи 2007 року зі спортивної гімнастики, фіналістка ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай) – Дарія Згоба;

- Майстер спорту України з боксу –  Михайло Селіванов;

- представники відділення НОК України в Івано-Франківській області – Володимир Антонець та Тетяна Мисак.

Розпочався урок з теоретичної частини, в якій учні мали можливість поспілкуватися у форматі питання-відповідь з учасницею Ігор Олімпіади зі спортивної гімнастики Дарією Згобою та чемпіоном України з боксу Михайлом Селівановим. Бесіда видалась насиченою, адже імениті спортсмени окрім розповіді про життєві етапи становлення їх як спортсменів професіоналів, отримали велику кількість запитань якими цікавились майбутні олімпійці, серед яких такі: режим тренування та харчування, вік з якого почали заняття спортом, які найважчі старти та найвищі спортивні результати були у кар’єрі Дарії та Михайла.

Спортсмени охоче поділилися інформацією з власного досвіду, детально описавши напрями, що цікавили дітей та наголосили що розпочинати заняття спортом необхідно з систематичних  занять ранковою зарядкою та здорового харчування.

Далі настала пора активним змаганням у вигляді естафет, які значно підвищили емоційний фон у залі та створили справжню олімпійську атмосферу. Головним девізом в естафетних змаганнях став девіз «DO like OLYMPIANS» - роби як олімпієць.

На завершення всі учасники заходу зробили спільне, динамічне фото та отримали подарунки із символікою Національного олімпійського комітету України.

Медіа