В Кремінній на Луганщині відбулося олімпійське свято
20 Квітня 2021 Поділитися
В Кремінній на Луганщині відбулося олімпійське свято

В ліцеї № 4 міста Кремінна, за сприяння Луганського обласного відділення НОК України, обласного відділення (філії) КФВС МОН України та обласного відділення Олімпійської академії України реалізовано Всеукраїнський проєкт #Do like Olympians, ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

Позитивні емоції, веселий настрій і заряд бадьорості були гарантовані учням під час проведення заходу. Гості, а це відповідальний секретар обласного відділення НОК України Андрій Гожедрянов, голова обласного відділення Олімпійської академії України Олександр Кузьменко, разом з дітьми взяли участь у  динамічній олімпійській руханці, а також у цікавих естафетах, де всі учасники проявили свої швидкість, силу і спритність.

Всі учасники проєкту отримали подарунки та сувеніри від Національного олімпійського комітету України, а головне – заряд мотивації для подальших звершень.

Також в рамках проєкту НОК України «Олімпійський куточок», бібліотека навчального закладу поповнилася комплектами олімпійської літератури.

 

Медіа