За ініціативи НОК українські та іноземні представники спорту обговорили питання розвитку силових та швидкісно-силових якостей в підготовці спортсменів
20 Квітня 2021 Поділитися
За ініціативи НОК українські та іноземні представники спорту обговорили питання розвитку силових та швидкісно-силових якостей в підготовці спортсменів

Сьогодні відбувся вже шостий онлайн-семінар нового циклу проведення науково-освітніх вебінарів для спортсменів, тренерів, фахівців з організації та управління спортом.

Відзначимо, програма реалізується за ініціативи Національного олімпійського комітету України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Тема нової зустрічі: «Розвиток силових і швидкісно-силових якостей в системі фізичної підготовки спортсменів (сучасні уявлення й основи методики розвитку)». Під час вебінару понад 500 учасників заходу з 9 країн - України, Білорусі, Грузії, Казахстану, Латвії, Литви, Молдови, Туркменістану, Узбекистану отримали багато корисної та цікавої інформації по тематиці від лектора - доктора педагогічних наук, професора олімпійського інституту НУФВСУ, співголови Комісії НОК України «Інновації в спорті» Володимира Платонова.

Нагадаємо, в рамках серії вебінарів 2021 року заплановано 20 онлайн-заходів. Під час перших вебінарів спортивні представники отримали корисну та цікаву інформацію про системи багаторічної підготовки спортсменів, метаболічні засоби супроводу процесу підготовки юних спортсменів, значення різнобічної рухової підготовки в спорті, періодизацію річної підготовки спортсменів та багато іншого.

Медіа