На Луганщині стартували онлайн ігри освітнього пізнавального «Брейн-ринг Олімпійська Україна»
21 Квітня 2021 Поділитися
На Луганщині стартували онлайн ігри освітнього пізнавального  «Брейн-ринг Олімпійська Україна»

Сьогодні стартували онлайн ігри освітнього пізнавального заходу серед школярів Луганської області «Брейн-ринг Олімпійська Україна».

Цей захід присвячено 30-річчю Незалежності України і 30-річчя заснування Національного олімпійського комітету України та спрямовано на збагачення знаннями учнів з  олімпійського руху і поширення олімпійської освіти та культури на Луганщині.

Організаторами заходу стали Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України за підтримки Луганського обласного відділення Олімпійської академії України.

В іграх беруть участь збірні команди навчального закладу, сформовані з учнів віком 12-15 років у кількості 6 осіб, з них обов’язково 3 дівчин та 3 хлопчика.

Основний чемпіонат буде проводитись до кінця квітня, а супер-фінал, куди потраплять чотири найкращі команди, відбудеться в режимі оф лайн у травні місяці.

До учасників першої гри, команди Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25, з привітальним словом звернувся начальник Луганського обласного відділення з фізичного виховання та спорту і голова обласного відділення НОК України Віктор Острєцов  побажавши перемоги у турнірі та подальших успіхів у навчанні.

Рахунок дебютної гри – 19 правильних відповідей (балів) з 25 заданих питань з історії олімпійського руху Незалежної України.

Медіа