«Олімпійський куточок» у Дрогобицькому педуніверситеті імені Івана Франка
22 Квітня 2021 Поділитися
 «Олімпійський куточок» у Дрогобицькому педуніверситеті імені Івана Франка

Проєкт Національного олімпійського комітету України «Олімпійський куток» продовжує мандрувати Львівщиною. Цього разу великий набір літератури олімпійської та спортивної тематики у межах проєкту з ініціативи Відділення НОК України у Львівській області й за підтримки міської влади міста Дрогобича було передано у Навчально-науковий інститут фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Голова регіонального олімпійського осередку Львівщини Юрій Турянський детально розповів про передану спеціалізовану літературу та зазначив, що вона стане у пригоді  усім, хто хоче більше дізнатися про історію олімпійського руху та олімпійські види спорту.

Таким чином в інституті, де культивуються футбол, міні-футбол, легка атлетика, волейбол, баскетбол, атлетична гімнастика, ритмічна гімнастика, акробатика, всі бажаючі зможуть поглибити свої знання про значимість олімпійських цінностей в житті людини та про важливість ведення здорового способу життя й ролі спорту у сучасному суспільстві.

Медіа