На Рівненщині відбувся фінал «Олімпійського лелеченяти»
26 Квітня 2021 Поділитися
На Рівненщині відбувся фінал «Олімпійського лелеченяти»

Прекрасною традицією, започаткованою Національним олімпійським комітетом України ще у 2010 році, стало проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Звичайно цей рік не став виключенням. Лише вимоги сьогодення внесли корективи у формат його проведення на Рівненщині - юні спортсмени змагались онлайн. Команди готувались, відповідно до надісланих їм умов, знімали відео презентації та спортивної частини, вирішували інтелектуальні завдання на спортивну тематику. Всі матеріали потрібно було надіслати на електронну пошту організаторів - Відділення НОК України в Рівненській області та комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, де судді і підбивали підсумки та визначали найкращих.

А це було не так і просто, адже одинадцять найактивніших та найспритніших команд з різних куточків Рівненщини зустрілись в онлайн батлах, щоб поборотися за кубок переможця. Серед них були як досвідчені «старожили» змагань - багаторазові переможці обласного та учасники всеукраїнського фінального етапу, так і дебютанти, що жодним чином не позначилось на рівні їх підготовки та жаги до перемоги.

Першим етапом змагань стала «Презентація команди», де діти проявляли неабияку фантазію, творчий підхід, хореографію, вокал, акробатичні навички та багато іншого.

Спортивна складова змагань, яка була чи не найбільш емоційна й динамічна, складалась з трьох етапів. Учасники повинні були показати  не лише найкращий час, але й уміння вправно володіти  різноманітним спортивним інвентарем. Більшість команд показали досить високий рівень.

Заключним, і досить складним для команд етапом змагань став інтелектуальний конкурс, в якому учасникам необхідно було розгадати на швидкість 25 ребусів на спортивну тематику.

Отож, титул не тільки найспортивнішої та найкреативнішої команди, а й переможця у загальному заліку змагань виборола команда «Олімп» Крупецького ліцею.

Однаковий результат з переможцем продемонструвала команда «Чемпіони» з Володимирецького районного колегіуму, але вони поступились «Олімпу» в спортивній естафеті, де посіли ІІ місце, тому здобули срібні нагороди і в загальному заліку. Крім того, «Чемпіони» були кращими в «Олімпійській вікторині» та здобули третє місце в конкурсі «Презентація команди».

А почесне третє місце спортивного п’єдесталу у загальному заліку змагань посіла команда «Екстрім» Рівненського НВК «Колегіум»», які також здобули друге місце у «Олімпійській вікторині» та були третіми в «Спортивній естафеті».

Окрім цього, призерами в окремих видах змагань стали команди: Вараського ліцею №4 – ІІ місце в конкурсі «Презентація команди» та«Спортік» Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Клесівської територіальної громади – ІІІ місце в «Олімпійській вікторині».

Всі переможці та призери отримають дипломи, медалі, кубки, спортивний інвентар та література на олімпійську тематику. Але навіть ті команди, яким не вдалося здобути призове місце будуть відзначені олімпійськими сувенірами від Відділення НОК України в Рівненській області.

Медіа