У миколаївському «Атланті» урочисто підняли прапор НОК України та презентували монумент «Олімпійські кільця»
26 Квітня 2021 Поділитися
У миколаївському «Атланті» урочисто підняли прапор НОК України та презентували монумент «Олімпійські кільця»

23 червня 2021 року у Токіо стартують XXXII Літні Олімпійські ігри. З цієї нагоди у миколаївській ДЮСШ «Атлант» відбувся урочистий захід, під час якого був презентований монумент «Олімпійські кільця».

Голова відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області Дмитро Фалько, який став почесним гостем цього урочисто-спортивного дійства, розповів про олімпійський рух корабельного краю та досягнення миколаївських олімпійців. Він подарував юним спортсменам, які тренуються в «Атланті», олімпійські подарунки та книги, в яких розповідається про історію світового та вітчизняного олімпізму. Очільник регіонального олімпійського осередку побажав всім вихованцям «Атланту» досягти найвищих спортивних вершин, в тому числі олімпійських.  Самі ж спортсмени – яхтсмени, бейсболісти, софтболісти, веслувальники та представники стендової стрільби подякували Дмитру Володимировичу за подарунки.

Разом з запрошеними гостями юнаки та дівчата взяли участь у церемонії підняття Прапору  Національного олімпійського комітету України.

Своєю чергою, директор «Атланту» Іван Кулін подякував  Дмитру Фальку та меценату Сергію Бурковцю, які доклав зусиль для того, щоб на території спортивної школи з’явився монумент «Олімпійські кільця», а також флагшток, на якому наразі майорить НОК України.    


Медіа