Сергій Бубка побажав Олегу Волкову успіхів у роботі в Міжнародній Комісії зі стрільби по рухомій мішені ISSF
27 Квітня 2021 Поділитися
Сергій Бубка побажав Олегу Волкову успіхів у роботі в Міжнародній Комісії зі стрільби по рухомій мішені ISSF

Сьогодні в Олімпійському домі президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка провів зустріч з президентом Федерації стрільби України Олегом Волковим та державним тренером, виконавчим директором ФСУ Андрієм Петросюком.

Чудовим приводом для зустрічі стало нещодавнє обрання Олега Волкова членом Комісії зі стрільби по рухомій мішені Міжнародної федерації спортивної стрільби.

«Це висока оцінка Вашого багатого досвіду, професійних знань та авторитету, а також славної школи української стрільби. Усе своє життя Ви присвятили спорту, плідно працюючи на благо розвитку стрільби в нашій країні й підтримці наших спортсменів, всебічно сприяючи їх успіхам на найпрестижніших світових змаганнях», - сказав Сергій Бубка, побажавши успіхів та плідної роботи на міжнародній арені.

Зі свого боку керівники Федерації стрільби висловили слова вдячності НОК та особисто його президенту за постійну підтримку та увагу.

Учасники зустрічі також обговорили підготовку команди з кульової стрільби до Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо, зокрема, процес вакцинації спортсменів, який вже розпочався, фінальний етап зборів, питання перебування атлетів та фахівців безпосередньо в Японії під час змагань та інше.

Медіа