Сергій Бубка зустрівся з головою відділення НОК в Івано-Франківській області Мирославом Карабіним
29 Квітня 2021 Поділитися
Сергій Бубка зустрівся з головою відділення НОК в Івано-Франківській області Мирославом Карабіним

Сьогодні в Олімпійському домі відбулася зустріч президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки з головою відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирославом Карабіним.

Учасники зустрічі обговорили поточну діяльність відділення, зокрема, планування й проведення урочистостей з нагоди 25-річчя Івано-Франківського осередку восени поточного року із запрошенням усіх регіональних відділень НОК України. Цю ініціативу Олімпійської родини Прикарпаття повністю підтримує обласна влада, триває активна підготовка до цієї події.

Під час зустрічі Сергій Бубка та Мирослав Карабін приділили увагу питанням підготовки олімпійців Прикарпаття до олімпійського Токіо-2020 та Пекіну-2022, підтримці атлетів та тренерів з боку відділення.

Від імені Олімпійської сім'ї Прикарпаття напередодні світлого свята Великодня Мирослав Карабін презентував керманичу НОК унікальну писанку, яка була виготовлена видатними олімпійцями регіону та фахівцями єдиного в світі Музею писанкового розпису (м. Коломия) й присвячену усій спортивній родині країни.

Відзначимо, створення цієї писанки відбулося під час нещодавнього заходу, організованого осередком НОК, що планує зробити подібну акцію за участю як українських, так і закордонних спортивних особистостей доброю традицією.

Медіа