На платформі Athlete365 стартувала програма електронного навчання щодо запобігання маніпуляції в спорті – «Make the Right Decision»
05 Травня 2021 Поділитися
На платформі Athlete365 стартувала програма електронного навчання щодо запобігання маніпуляції в спорті – «Make the Right Decision»

Маніпуляція спортивними змаганнями – це одна з головних загроз авторитету та цілісності спорту і його основної місії – об’єднувати навколо головних цінностей – дружби, поваги й досконалості. Напередодні старту головних змагань чотириріччя на платформі Athlete365 стартувала програма електронного навчання щодо запобігання маніпуляції в спорті – «Make the Right Decision».

За допомогою простих чотирьох правил та коротких відео до них, атлети можуть дізнатися більше, як захистити себе та свій вид спорту від різноманітних махінацій та недобросовісної конкуренції.

Використовуйте нижче наведені рекомендації та боріться за чистоту спорту:

1.  Не домовляйтеся про підсумки змагань та завжди докладайте максимальних зусиль, аби стати кращим. Ви несете відповідальність за вірність собі та своєму спорту. Ви завжди повинні робити все можливе і не піддаватися. Навмисна домовленість суперечить  правилам та цінностям олімпійського руху.  Якщо ви знаєте про іншу команду чи спортсмена, що проводить змагання «за домовленістю», ви повинні повідомити про це.

2.  Не робіть ставок на свій власний вид спорту чи будь-яку подію на Олімпійських іграх.

3.   Не діліться інформацією про проблеми зі здоров’ям та спортивні тактики.

4.   Говоріть! Якщо ви стали свідком або підозрюєте недобросовісну  конкуренцію, повідомляйте про це.

Пам’ятайте недобросовісна конкуренція та маніпуляції може бути в будь-якому виді спорту, в будь-якій країні. Як атлет ви несете відповідальність за свій вид спорту, власну кар’єру та результати.

Медіа