Під час вебінару НОК представники спорту дізналися про особливості застосування спеціального інвентарю у підготовці атлетів
06 Травня 2021 Поділитися
Під час вебінару НОК  представники спорту дізналися про особливості застосування спеціального інвентарю у підготовці атлетів

Сьогодні в режимі онлайн близько 330 представників спорту долучилася до семінару на тему «Застосування спеціального інвентарю для розвитку силових, швидкісно-силових якостей та координації».

Захід відбувся в рамках серії науково-освітніх вебінарів для спортсменів, тренерів та фахівців з організації та управління спортом, які реалізуються за ініціативи Національного олімпійського комітету України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Лектором сьогоднішнього заходу виступив кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри здоров'я, фітнесу та рекреації Національного університету фізичного виховання і спорту України Олександр Довгич.

Нагадаємо, в рамках серії вебінарів у 2021 році заплановано 20 онлайн-заходів. Під час перших вебінарів спортивні представники отримали корисну та цікаву інформацію про системи багаторічної підготовки спортсменів, метаболічні засоби супроводу процесу підготовки юних спортсменів, значення різнобічної рухової підготовки в спорті та інше.

Медіа