- НОК України
- Новини
-
Олімпійські змагання
- Олімпійські ігри
- Юнацькі Олімпійські ігри
- Європейські ігри
- Всесвітні пляжні ігри
- Європейські юнацькі олімпійські фестивалі
- Виступи українців на Олімпійських іграх
- Виступи українців на Юнацьких Олімпійських іграх
- Виступи українців на Європейських іграх
- Виступи українців на Європейських юнацьких олімпійських фестивалях
- Доброчесність спорту



Черкаси приймали відкриті змагання Черкаської області з легкої атлетики серед дорослих та обласні змагання серед ДЮСШ і СДЮСШОР на призи «Кращий тренер Черкащини» серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006 р. н. та молодші. Змагання відбулися під патронатом відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.
Ці легкоатлетичні старти є незвичними, оскільки переможцями стають не лише учасники, але і їхні тренери. Звання кращого тренера здобуває той, хто підготував найбільшу кількість призерів цих змагань.
Участь у обласній першості взяли вихованці 11 ДЮСШ районів Черкащини та 1 ДЮСШ з Донеччини. Загалом змагалися 206 спортсменів та 17 тренерів.
Визначали кращих з бігу з бар’єрами на дистанціях 110 та 400 метрів, з бігу на дистанціях 100, 200, 400, 800, 1500 і 3000 метрів, зі стрибків у довжину, з потрійного стрибка, зі штовхання ядра та з метання спису й диску.
За результатами змагань звання «Кращий тренер Черкащини» здобула Ілона Василенко – тренерка Черкаської обласної СДЮСШОР. Друге місце посів Василь Козюра – тренер-викладач Звенигородської ДЮСШ. Третє місце здобула Яна Мануйлова – тренерка Черкаської обласної СДЮСШОР.
Олімпійський осередок Черкащини відзначив переможців подарунками з олімпійською символікою.