В Олександрівській громаді на Донеччині замайорів прапор НОК
17 Травня 2021 Поділитися
В Олександрівській громаді на Донеччині замайорів прапор НОК

За сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, в Олександрівській селищній територіальній громаді відбулось спортивне свято з нагоди третьої річниці створення громади під гаслом «Олександрівщина – Олімпійська громада!».

На урочистому відкритті мешканців громади та спортивну спільноту привітали селищний голова Людмила Борисевич, заступник голови відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, член Виконкому відділення-голова ДТО Всеукраїнського ФСТ «Колос» Іван Костянецький. Серед почесних гостей також були секретар селищної ради Василь Лук’янчиков, член Виконкому відділення-директор школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова, фахівець відділення Каріна Ваноян.

Грамотами відділення  за популяризацію олімпійських цінностей в громаді були відзначені Тетяна Обихвост, Артем Дівульський, Сергій Столєтніков, Олександр Алєшков та Олег Салюк.

В рамках спортивного свята та з побажаннями досягати олімпійських перемог Олександрівській громаді був вручений прапор НОК України, який  урочисто замайорів на центральній площі Олександрівки, а з метою поширення знань про історію олімпійського руху Дмитро Подопригора передав комплекти олімпійської літератури для створення Олімпійського куточка в громаді.

Після урочистостей усі бажаючі долучились до символічного забігу, а серед старостинських округів розпочались змагання з футболу, волейболу, шахів, шашок. Для мешканців громади були представлені показові виступи черліденгових команд,  розважально-спортивна програма «Козачка громади» та «Козацькі розваги». 

Символічно, що саме в день святкування третьої річниці створення громади було підписано Меморандум про взаємодію та партнерство між відділенням НОК України в Донецькій області та Олександрівською селищною територіальною громадою. Свої підписи під документом поставили заступник голови  відділення та голова громади.

 

Медіа