Свято спорту у школі-інтернаті Миколаєва
19 Травня 2021 Поділитися
Свято спорту у школі-інтернаті Миколаєва

Протягом травня-червня 2021 року в навчальних закладах усіх типів Миколаївської області проходитимуть заходи олімпійського спрямування. Днями Відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області разом з Миколаївським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, провели свято спорту, краси та здоров’я у Шевченківській загальноосвітній школі-інтернаті, яка стала переможцем Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання серед навчальних закладів інтернатного типу.

 Під час урочистого відкриття заходу спеціалісти відділення привітали та вручили колективу переможців кубок та почесну грамоту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також директору закладу Гусарову В.І. та вчителям фізичної культури Головачовій Т.М., Дорошу І.В. - грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання серед учнівської молоді.

Під час спортивного свята учні продемонстрували свою спритність, швидкість, творчі здібності, згадали історію та символіку Олімпійських ігор, взяли участь у вікторинах на знання олімпійських видів спорту та олімпійців Миколаївщини.

Захід був дуже емоційний та насичений. Кожен учень зміг проявити себе або у спортивних змаганнях, або у вікторинах, тож всі учасники отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України.


Медіа