У ДЮСШ Кропивницького відкрили «Олімпійський куточок»
21 Травня 2021 Поділитися
У ДЮСШ Кропивницького відкрили «Олімпійський куточок»

У рамках Всеукраїнських акцій Національного олімпійського комітету України «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок» було відкрито «Олімпійський куточок» у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі № 2 міста Кропивницького.

Під час урочистого заходу директор КДЮСШ № 2, чемпіон Європи з легкої атлетики Віталій Пархоменко ознайомив представників обласного осередку НОК із експонатами музею спортивної слави школи та розповів юним вихованцям відділення футболу про славну, більше ніж 50-річну історію спортивної школи.

На сьогодні тут займаються близько 720 дітей. Це найбільша дитячо-юнацька спортивна школа на Кіровоградщині. З юними спортсменами працюють понад 30 тренерів-викладачів, із яких два Заслужені тренери України  та три Заслужені працівники фізичної культури і спорту України. У КДЮСШ № 2 підготували таких уславлених майстрів з футболу як Андрій Канчельскіс, Андрій П’ятов, Дмитро Михайленко, Сергій Назаренко.

Кіровоградське обласне відділення передало для спортивного закладу книги з історії Олімпійських ігор та Олімпійського спорту, часописи про кращих українських спортсменів і тренерів та іншу літературу на олімпійську тематику, які займуть місце поруч зі спортивними нагородами, завойованими вихованцями спортшколи на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Відповідальний секретар відділення НОК України в Кіровоградській області Вадим Бебко презентував присутнім олімпійську літературу, розповів дітям окремі цікаві факти з історії олімпійських ігор, які вони надалі зможуть самі дізнатись, знайомлячись із книгами, представленими в «Олімпійському куточку», а також провів імпровізовану спортивну вікторину.

Тож відтепер вихованці спортивної школи № 2 матимуть гарні умови не лише для фізичного, а також і для інтелектуального розвитку.


Медіа