У Харкові відкрили меморіальну дошку легендарному наставнику волейбольної команди «Локомотив»
21 Травня 2021 Поділитися
У Харкові відкрили меморіальну дошку легендарному наставнику волейбольної команди «Локомотив»

У харківському Палаці спорту «Локомотив» відбулися урочистості приурочені відкриттю меморіальної дошки з нагоди 80-річчя від дня народження Леоніда Павловича Ліхна. На свято завітали гравці та тренери прославленої волейбольної команди «Локомотив», а також спортсмени-волейболісти сьогодення, родина Леоніда Ліхна, члени Відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області, керівники міста та області, представники Укрзалізниці, члени федерації волейболу області, представники засобів масової інформації.

Голова регіонального олімпійського осередку Віктор Христоєв  урочисто відкрив зібрання з нагоди вшанування багаторічного наставника «Локомотива». Варто відзначити, з іменем Леоніда Ліхна пов’язана майже 30-річна епоха, як харківського, так і українського волейболу. За цей час під керівництвом Леоніда Павловича, харків’яни стали чемпіонами світу серед залізничників  та здобули титул чемпіонів Європи,  а також неодноразово ставали чемпіонами і володарями Кубку України.

Олімпійська родина Слобожанщини разом з волейбольним клубом «Локомотив», почесним президентом клубу Віктором Остапчуком, заслуженим скульптором України Олександром Рідним зробили все можливе на встановлення меморіальної дошки, прославленому тренеру та гравцю команди майстрів з волейболу «Локомотив».

Після відкриття пам’ятної дошки організатори,  на чолі з президентом клубу Євгеном Щербиною,  запросили всіх присутніх на товариську гру волейболістів «Локомотиву» всіх поколінь.

 

Медіа