Іменитий веслувальник розповів про спорт, кар’єру й бізнес смілянським школярам
21 Травня 2021 Поділитися
Іменитий веслувальник розповів про спорт, кар’єру й бізнес смілянським школярам

Олімпійський осередок Черкащини продовжує організовувати тематичні заходи в межах Всеукраїнського спортивно-масового заходу Національного олімпійського комітету серед дітей та молоді #OlympicLab. Цього тижня аби ознайомити дітей із можливостями для побудови майбутньої успішної кар'єри, обрали напрямок «Основи бізнесу та кар’єри».

Гостем заходу став срібний призер Олімпійських ігор 1988 року в Сеулі з веслування на байдарці, багаторазовий чемпіон світу, Почесний громадянин Сміли Олександр Мотузенко. Участь у зустрічі взяли учні 7-8 класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10. Вони дізналися про успіхи лектора у спортивному, професійному та підприємницькому напрямах.

Олександр Мотузенко – успішний спортсмен, нині очолює дитячо-юнацьку спортивну школу та займається підприємницькою діяльністю у сфері риболовлі. Тож він розповів про свій шлях до успіху, поділився зі школярами, як навички зі спорту допомогли йому й під час побудови бізнесу. Олександр Мотузенко наголосив на тому, що кожен має навчатися основам фінансової грамотності, навичкам ведення переговорів, займатися особистісним розвитком. Також необхідно звернути увагу на вміння комунікувати з іншими та планувати власний час. Усі ці навички будуть корисними у повсякденному житті й допоможуть обрати гарну професію та досягти в ній вершин.

Смілянські школярі із зацікавленням слухали гостя та ставили йому безліч запитань. За найцікавіші запитання отримували олімпійські подарунки.

Представники відділення НОК України в Черкаській області також провели невелику вікторину на знання олімпійського руху, де за правильні відповіді також нагороджували подарунками. А навчальному закладу було вручено комплект м’ячів.

Медіа