Ліцеїсти Івано-Франківська опановували бадмінтон в #OlympicLab
27 Травня 2021 Поділитися
Ліцеїсти Івано-Франківська опановували бадмінтон в #OlympicLab

Регіональним олімпійським відділенням Івано-Франківщини було реалізовано модуль «Загальнолюдські та олімпійські цінності» всеукраїнського проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, який було проведено з учнями Івано-Франківського ліцею № 24.

Разом з очільником відділення НОК Мирославом Карабіним та президентом  федерації бадмінтону Франківщини Ігорем Цепендою, у гості до ліцеїстів завітали відомі олімпійці Прикарпаття, а саме заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор – Дарія Згоба, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор – Галина Облещук.

Сам модуль було реалізовано за допомогою одного з найбільш динамічних видів спорту – бадмінтону. В процесі заходу голова федерації бадмінтону Івано-Франківської області провів майстер-клас з цього виду спорту, розповів цікаві факти про бадмінтон та про те, які олімпійські цінності присутні в цьому виді спорту і як тісно вони переплітаються із загальнолюдськими.

Після теоретичної частини заходу, ліцеїсти мали змогу продемонструвати свої вміння гри в бадмінтон разом з учасницями Олімпійських ігор, що неабияк підняло настрій ліцеїстам.

На завершення заходу усі учасники #OlympicLab отримали подарунки з олімпійською символікою від відділення Національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області та зробили традиційне спільне фото.


 

Медіа