В #OlympicLab юні спортсмени Одещини дізнавались про ідеї олімпізму та удосконалювали свою майстерність
28 Травня 2021 Поділитися
В #OlympicLab юні спортсмени Одещини дізнавались про ідеї олімпізму та удосконалювали свою майстерність

Юн плавці одеської СДЮСШОР «Динамо» стали учасниками освітнього проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab. Підростаюче покоління олімпійців в рамках реалізації напрямку «Загальнолюдські і олімпійські цінності» зустрілися з учасником двох Олімпійських ігор, чемпіоном Європи з плавання Юрієм Єгошиним.

Гість поділив захід на дві частини: теоретичну та практичну. У першій частині він коротко розповів про історію Олімпійських ігор, ідеї олімпізму, про свій шлях в спорті, а практичну частину олімпієць присвятив удосконаленню майстерності юних спортсменів.

У своїй розповіді Юрій Єгошин зосередив увагу на ролі тренера в кар’єрі спортсмена, наскільки важливо чути його та виконувати його настанови.

Учасникам було цікаво дізнатися про тренера нашого героя Георгія Сорочинського, адже ця зустріч відбулася напередодні турніру його пам’яті, який пройде в Одесі за участю понад 250-ти спортсменів України і Придністров’я. Юрій Єгошин наголосив, що тільки важка праця і дисципліна приводить до високих вершин.

Практична частина заходу пройшла у басейні, який кілька років тому був серйозно реконструйований. Тут провідні спортсмени одеського «Динамо» - 18-річний Вадим Науменко, який був серед претендентів на участь в Олімпійських іграх в Токіо-2020, і чемпіонка України серед юнаків Катерина Караніколова показали юним спортсменам різні стилі плавання, а спікер заходу акцентував їхню увагу на технічних особливостях цих стилів.

За підсумками у #OlympicLab всі його учасники отримали цінні подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

Зустріч пройшла з дотриманням протиепідеміологічних заходів.
Медіа