Сергій Бубка взяв участь у церемонії нагородження «Зірки хокейного року»
30 Травня 2021 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь у церемонії нагородження «Зірки хокейного року»

28 травня Українська хокейна ліга вдруге в своїй історії провела урочисту церемонію нагородження найкращих гравців, тренерів, менеджерів і спортивних журналістів «Зірки хокейного року» сезону 2020/2021.

Всього церемонія передбачала 24 номінації, за перемогу в яких змагалися 57 номінантів. Визначало переможців експертне журі, до якого увійшли легендарні спортсмени, хокейні функціонери та профільні ЗМІ. До того ж в окремих номінаціях найкращих вибирали вболівальники шляхом голосування, а також капітани, асистенти і тренери клубів УХЛ.

Привітати організаторів та учасників церемонії завітав президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка. Разом із заступницею голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, головою Комісії НОК «Антураж атлета», призеркою Олімпійських ігор Оленою Говоровою він нагородив переможців у номінаціях: «Найкращий захисник», «Найкращий ветеран», «Найкращий тренер».

«Сьогоднішнє свято - прекрасна ініціатива, яка, переконаний, стане доброю традицією не лише для хокейної сім'ї, а й для всього українського спорту. Увага та визнання наших героїв спорту, дійсно, важливо, як для самих спортсменів, тренерів, організаторів, так і для суспільства в цілому. Країна має знати своїх героїв. Українські спортсмени – гордість країни, приклади для наслідування для молоді та всього суспільства», - сказав Сергій Бубка, побажавши українським хокеїстам успіхів та висловивши сподівання побачити з часом українців знову на Олімпійських іграх.

Медіа