Запорізьке обласне відділення НОК України відзначило 20-річчя
31 Травня 2021 Поділитися
Запорізьке обласне відділення НОК України відзначило 20-річчя

Запорізьке обласне відділення Національного Олімпійського комітету України відзначило 20-річчя з дня створення.

Президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка надіслав Олімпійській родині Запоріжжя вітання з ювілеєм :

«В усі часи ваш славний козацький край відігравав важливу роль у розвитку олімпійського руху України, спортивні досягнення якого мають високу історичну цінність. За роки виступів на Олімпійських іграх представники Запоріжжя вибороли 37 олімпійських нагород, 11 з яких – найвищого ґатунку. Приємно, що ваш регіон має дієвий олімпійський осередок, що успішно підтримує спортсменів і тренерів, ефективно поширює олімпійські цінності та ідеали. 
Переконаний, що за вашої підтримки і внеску  Запорізька область й надалі залишатиметься регіоном, де цінують та поважають спорт, а здорові, працьовиті та талановиті краяни й надалі примножуватимуть славні традиції українського спорту, прославляючи нашу країну в світі».

На свято привітати олімпійців завітали: заступник голови обласної державної адміністрації  Злата Некрасова;  заступник голови Запорізької обласної ради – Генадій Фукс, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова; директор КЗ школи ШВСМ ЗДОА Олексій Гацуля.

До привітань приєднався й голова регіонального олімпійського осередку Володимир Лобанов, який розповів про славну  історію відділення та вручив відзнаки провідним діячам спортивної сфери області та іменитим спортсменам, серед яких Олімпійські чемпіони Олександр Резанов та Ольга Стражева, призерки Олімпійських ігор Олена Жупіна  й Олеся Повх, засновники відділення НОК Юлія Ванякіна, Іван Лужениця, Ірина Ольховникова, Тетяна Турова, Євген Чертков та інші.

По завершенню урочистостей, учні Запорізької ШВСМ продемонстрували свої вміння з тхеквондо, боксу та дзюдо.

Медіа