Олімпійська родина на чолі з Сергієм Бубкою вітає з ювілеєм легендарного майстра спортивної ходьби Володимира Голубничого
02 Червня 2021 Поділитися
Олімпійська родина на чолі з Сергієм Бубкою вітає з ювілеєм легендарного майстра спортивної ходьби Володимира Голубничого

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка від імені Олімпійської родини України тепло привітав легендарного майстра спортивної ходьби, рекордсмена, дворазового Олімпійського чемпіона та призера Олімпійських ігор Володимира Голубничого з 85-річним ювілеєм.

Ім’я видатного українського спортсмена назавжди вкарбоване в олімпійську історію та вписане яскравими досягненнями на сторінки книги рекордів Гіннеса. Тож недивно, що 2012 року наш славний співвітчизник був введений до Зали Слави Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій – знаменне визнання для кожного атлета.

«Кожен прожитий рік дарує нам безцінний досвід. І ваш величний досвід довжиною в тисячі кілометрів, пройдених протягом чверті століття спортивними аренами України та світу, вражає та захоплює поціновувачів спорту далеко за межами нашої держави. Адже шлях до спортивних та здобутків завжди нелегкий та тернистий, особливо якщо твій улюблений вид спорту – спортивна ходьба.

Ваша цілеспрямованість і працьовитість, фанатична відданість улюбленій справі, воля до перемоги, попри виснаження та втому, труднощі та випробування є взірцем спортивного героїзму. А рекорди, досягнення та наполегливість стали дороговказом для сотень вихованців, яким передавали  свій досвід та надихали на нові здобутки.

Від імені Олімпійської родини та себе особисто бажаю Вам,  Володимиру Степановичу олімпійського довголіття, доброго здоров’я та невичерпної енергії й оптимізму.

Нехай справа життя процвітає та надихає молодь на нові досягнення та перемоги!»,- йдеться у вітанні президента НОК.

Зважаючи на видатні досягнення іменитого легкоатлета, його вагомий внесок у розвиток олімпізму та спорту, було прийнято рішення нагородити  Володимира Голубничого найвищою відзнакою олімпійського руху України – Орденом НОК.

Медіа