Спортсменки збірної команди України з синхронного плавання – спортивні зірки Слобожанщини у травні
02 Червня 2021 Поділитися
Спортсменки збірної команди України з синхронного плавання – спортивні зірки Слобожанщини у травні

В онлайн режимі відбулося засідання комісії по визначенню кращого спортсмена Харківської області «Спортивна Зірка Слобожанщини» за підсумками виступів протягом травня поточного року. Участь в обговоренні лауреатів відзнаки взяли представники Відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області, управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації, спортивних організацій області та міста та засобів масової інформації.

Одноголосно члени комісії визнали кращими за підсумками спортивного травня спортсменок  збірної команди України з синхронного плавання під керівництвом Заслуженого тренера України Світлани Саїдової. Нагадаємо, дівчата вибороли вісім винагород, з яких 4 золоті та 4 срібні медалі, на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, що проходив  в Будапешті минулого місяця.

Також члени комісії прийняли рішення за підсумками Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд спортивного сезону 2020/2021 року визнати кращою командою з ігрових видів спорту спортсменок харківського ЖФК «Житлобуд-1», які набрали 55 очок, і принесли клубу золоті нагороди чемпіонату України, що стало вже десятим вищим досягненням в 15 річній історії клубу.

Колектив клубу «Житлобуд -1», головний тренер команди Валентина Котик, також отримають почесну відзнаку Відділення «Спортивна Зірка Слобожанщини» за підсумками спортивного травня.

 

Останнє в медіа