На Буковині відбулося спортивне свято «Діти - олімпійська надія України»
03 Червня 2021 Поділитися
На Буковині відбулося спортивне свято «Діти - олімпійська надія України»

У Банилівській громаді, що на Буковині, з нагоди Дня захисту дітей, відбулося спортивне свято «Діти - олімпійська надія України» для дошкільнят. Захід проведений у рамках наукового проєкту «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти». Співорганізаторами заходу стали кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, член виконкому Олімпійської академії України Ярослав Галан спільно з відділенням НОК України в Чернівецькій області.

У заході взяли участь діти Банилівського закладу дошкільної освіти, Коритненського закладу дошкільної освіти, Бережницького НВК та Бережонського НВК.
Почесним гостем свята став голова відділення НОК України в Чернівецькій області, чемпіон світу з легкої атлетики, учасник трьох Олімпійських ігор  Іван Гешко.
Під час заходу дошкільнята мали змогу побувати учасниками Олімпійських ігор, оскільки для них була підготовлена низка змагань, у яких вони показали свою швидкість, спритність і уважність та відчули справжній олімпійський дух. Також діти Банилівського закладу дошкільної освіти представили номер зі степ-аеробіки.
Наприкінці всі учасники були нагороджені подарунками відділення НОК України в Чернівецькій області, а також отримали подарунок від сільського голови Василя Соломки.


Медіа