Сергій Бубка взяв участь у розширеному засіданні виконкому відділення НОК у Дніпропетровській області
03 Червня 2021 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь у розширеному засіданні виконкому відділення НОК у Дніпропетровській області

Сьогодні президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка з робочим візитом відвідав Дніпро та взяв участь в розширеному засіданні виконкому регіонального олімпійського осередку.

Перед початком засідання, що проходило в приміщенні СК «Олімпійські резерви», президент НОК оглянув нещодавно збудований Олімпійський дім, відкриття якого відбудеться вже цього місяця. Сергій Бубка привітав Олімпійську родину області з новобудовою та підкреслив, що дуже важливо, аби кожне відділення НОК та регіон мали власний Олімпійський дім.

Звертаючись до учасників виконкому очільник НОК розповів, що завжди з приємністю відвідує славний Дніпропетровський край, спортсмени якого здобули 35 олімпійських нагород, 10 з яких – найвищого гатунку.

«Рівно 50 днів відділяє нас від старту Ігор Олімпіади в Токіо. На сьогодні 5 спортсменів області вибороли олімпійські ліцензії в Токіо. Але відбір триває до завершення червня. Тож бажаю успіху атлетам Дніпропетровщини на шляху до олімпійської вершини та безпосередньо на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя»,- зауважив Олімпійський чемпіон.


За словами Сергія Бубки, попри всі нелегкі реалії сьогодення, НОК України спільно з осередками гідно адаптувався до непростих умов, трансформувавши свою діяльність, і головне - продовжив ефективно підтримувати спортсменів і тренерів, спрямувавши за олімпійський цикл лише на стипендії для них понад 25 млн. грн. Разом з тим, були збережені і всі проєкти, спрямовані на розвиток та популяризацію олімпійського руху.

Президент НОК з приємністю відзначив успішну діяльність відділення НОК України в Дніпропетровській області, акцентуючи, що з приходом у 2009 році на пост його нинішнього очільника Андрія Павелка відділення в системі рейтингу НОК стабільно знаходиться в лідерах і вже кілька останніх років посідає 2 місце.

Яскравим свідченням є активна і креативна діяльність осередку - понад 70 заходів відділення на рік, які охопили близько 450 тисяч учасників, і це не лише Всеукраїнські проєкти НОК, а й власні ініціативи відділення.


Сергій Бубка підкреслив, що серед пріоритетних напрямків діяльності НОК є питання розвитку олімпійського руху в регіонах. Задля посилення цієї роботи ухвалено рішення про створення Ради олімпійських осередків, до якої входитимуть радники президента НОК в областях. Тож користуючись нагодою, Сергій Бубка привітав з призначенням першим таким радником представника Дніпропетровщини, першого заступника голови відділення НОК Валерія Кондратьєва та вручив йому офіційне посвідчення.

Очільник НОК України подякував усій Олімпійській родині Дніпропетровщини за злагоджену і продуктивну діяльність: «Позаду в нашій історії багато досягнень. Вірю, попереду – ще більше приємних подій та спортивних звершень на славу України, до яких ми повинні прагнути та крокувати».

 

Медіа