Вітання президента НОК України Сергія Бубки з Днем журналіста!
04 Червня 2021 Поділитися
Вітання президента НОК України Сергія Бубки з Днем журналіста!

Дорогі друзі! Від імені Олімпійської родини України щиро вітаю з Днем журналіста! У наш час розвитку інформаційного суспільства, ваша нелегка робота, об’єктивний погляд та оперативна реакція на реалії сьогодення надзвичайно важливі та потрібні для кожного з нас.

За роки плідної співпраці між Олімпійським комітетом та представниками мас-медіа утворився потужний професійний тандем.

Підтримуючи спортсменів на спортивних аренах у радіо та телеефірі, на шпальтах друкованих видань та веб-ресурсах, ви додаєте сили голосу українським здобуткам та перемогам, допомагаєте поширювати головні ідеї олімпізму та залучати до здорового способу життя все більше і більше наших співвітчизників.

Ми щиро вдячні за вашу пильну увагу, яскраві репортажі та креативні випуски, що допомагають зберігати та поширювати спортивну історію України. Попереду на нас всіх чекають довгоочікувані Олімпійські ігри в Токіо, які, переконаний, подарують миті радості та гордості українцям та принесуть багато приємних інфоприводів.

Тож нехай ваше слово і голос не втрачають переконливості й об’єктивності, стають сильнішим та несуть якнайбільше позитивних та переможних новин!

Бажаємо творчого натхнення, неординарних ідей, поваги шанувальників, життєвих та професійних досягнень!

 

      З повагою

Президент НОК України,

Олімпійський чемпіон                                               Сергій БУБКА 

Медіа