Відділення НОК в Івано-Франківській області підписало меморандум про співробітництво з Долинською ОТГ
04 Червня 2021 Поділитися
Відділення НОК в Івано-Франківській області підписало меморандум про співробітництво з Долинською ОТГ

Голова відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України з боксу Мирослав Карабін та міський голова Іван Дирів підписали Меморандум про співробітництво між відділенням Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та Долинською територіальною громадою.

У складі олімпійської делегації  була також заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор в Пекіні (Китай) Дарія Згоба.  Від громади учасниками підписання Меморандуму були заступник міського голови Роман Ісайчук, заслужений майстер спорту України міжнародного класу з греко-римської боротьби, бронзовий призер чемпіонату світу, призер чемпіонатів Європи, переможець Кубка світу, учасник Олімпійських ігор, Почесний громадянин Долини Олександр Чернецький, начальник відділу молоді та спорту Долинської міської ради Роман Лопух, директор комунального закладу «Долинський міський центр культури, спорту та туризму» Долинської міської ради Юлія Антонів.

Учасники зустрічі обговорили питання розвитку спорту в регіоні. Зокрема, Мирослав  Карабін акцентував увагу на розвитку і промоції спорту серед дітей, молоді, зокрема – олімпійських  видах спорту. Зважаючи на те, що Долинщина має багато успішних спортивних результатів  і досягнень, Дарія Згоба вела мову про те, що Долина в перспективі може стати однією з базових для підготовки  спортсменів  з такого олімпійського виду спорту як  спортивна гімнастика.

Після вручення пам’ятних подарунків та спільного фото поважні гості відвідали секцію фехтування, яка успішно розвивається в Долині за  підтримки відділення НОК України в Івано-Франківській області та сприяння Долинської міської ради. Олімпійці стали гостями змагань з першості  Івано-Франківської  ОДСШ з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат, тож нагородили переможців та призерів змагань. 

 

Медіа