Діти Давидівської громади пізнавали олімпійські та людські цінності разом із Юлею Ткач
08 Червня 2021 Поділитися
Діти Давидівської громади пізнавали олімпійські та людські цінності разом із Юлею Ткач

У селі Пасіки-Зубрицькі, яке належить до Давидівської громади на Львівщині, для дітей було організовано зустріч із титулованою українською борчинею, учасницею Олімпійських ігор, переможницею та призеркою чемпіонатів світу та Європи Юлією Ткач, під час якої реалізовано напрямок «Олімпійські та людські цінності» проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab.

Діти були у захваті не лише від того, наскільки титулована спортсменка стоїть перед ними. Юлія привезла зі собою свої численні нагороди та медалі, а також чемпіонські пояси, які кожен із присутніх міг роздивитися, потримати в руках, сфотографуватися.

Дитяча аудиторія була дуже активною та охоче ставила дуже багато запитань спортсменці. Дітям було цікаво, коли вона почала займатися спортом, яка перемога найбільше запам’яталася, чи завжди їй вдавалося виконати поставлені цілі. Окремим блоком розповіді Юлії Ткач стали Олімпійські ігри. Спортсменка поділилася емоціями від потрапляння на найпрестижніші змагання світу та  заохотила юну аудиторію у будь-яких ситуаціях в житті пам’ятати про людські та олімпійські цінності.

На закінчення борчиня з радістю лишила автографи, а також сфотографувалась на пам'ять із кожним охочим. Приємним сюрпризом для діток стали подарунки від Відділення НОК України у Львівській області, які Юлія Ткач вручила разом з очільником регіонального олімпійського осередку Львівщини Юрієм Турянським.

 

Медіа