Сергій Бубка побажав олімпійцям Дніпра успіхів у Токіо
08 Червня 2021 Поділитися

Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка з робочою поїздкою відвідав місто Дніпро. У рамках візиту уславлений олімпієць разом з Міністром молоді та спорту України, Олімпійським чемпіоном Вадимом Гутцайтом зустрівся з провідними спортсменами області, які готуються до участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо. Це легкоатлетка Ярослава Магучіх та її особистий тренер Тетяна Степанова, плавець Денис Кесіль, бадмінтоністка Марія Улітіна.

Під час дружньої розмови обговорювали заключний етап олімпійської підготовки, ділилися планами та мріями. Сергій Бубка поділився своїми секретами підготовки до відповідальних стартів. Він відзначив, що знає, як нелегко було виборювати ліцензії на Олімпійські ігри, але найголовнішим, на його переконання, є підійти до цього найважливішого в житті кожного олімпійця змагання не лише на піку власної спортивної форми, а й правильно налаштуватися психологічно: «Звісно нічого не може зрівнятися з Олімпійськими іграми, це надзвичайна і відповідальна подія. Але виходячи на старт в Токіо ви повинні правильно себе налаштувати психологічно та втримати свої емоції, попри те що з вами будуть конкурувати найкращі атлети планети. Адже ви - яскраві таланти, маєте високий рівень майстерності. Тож ж будьте впевненими у власних силах, рухайтесь так, як завжди це робите. Шукайте цю впевненість в усьому, знайте, що це буде ваш день і пам’ятайте: переможеш себе – переможеш усіх», - наголосив Сергій Бубка.


Своєю чергою спортсмени запевнили, що докладуть максимальних зусиль, аби гідно продовжити олімпійські традиції Дніпропетровщини і України.

На зустріч підтримати молодих колег напередодні важливого старту  завітали також й імениті олімпійці Дніпра минулих років: Олімпійський чемпіон з важкої атлетики Юрій Зайцев, Олімпійський чемпіон з футболу Євгеній Яровенко, представниці академічного веслування – Олімпійська чемпіонка Катерина Тарасенко (Футрик) і призерка Олімпійських ігор Діна Міфтахутдінова та дворазовий призер Олімпійських ігор з боксу Віктор Савченко, а також заступник голови регіонального олімпійського осередку Дмитро Батура, президент БК «Дніпро», голова обласної федерації баскетболу, перший заступник голови Відділення НОК України в Дніпропетровській області, радник президента НОК Валерій Кондратьєв, виконавчий директор відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков та начальник управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничніков.

Медіа