«Посвята в олімпійці» для школярів Буковини
08 Червня 2021 Поділитися
«Посвята в олімпійці» для школярів Буковини

У Банилівській громаді, що на Буковині, відбулась «Посвята в олімпійці» для учнів Банилівського закладу загальної середньої освіти імені Івана Діяконюка. До заходу активно долучилися студенти-практиканти спеціальності «Фізична культура і спорт» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час дійства була урочисто проголошена олімпійська клятва, звучав гімн України і гімн Національного олімпійського комітету України.

З вітальними словами до учасників заходу звернувся член виконкому Олімпійської академії України, відповідальний секретар відділення НОК України у Чернівецькій області Ярослав Галан, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Анна Гакман, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Світлана Дудіцька. У ході свята школярі мали змогу поринути в змагальну атмосферу та відчути себе справжніми олімпійцями, оскільки для них були підготовлені різноманітні естафети та вікторини, в яких вони мали змогу проявити свою спритність, уважність та кмітливість.

 Завдячуючи високому рівню фахової підготовленості студентів-практикантів спеціальності «Фізична культура і спорт» захід набув енергійності, яскравості та незабутності в очах Банилівських школярів та вболівальників

. Завершальним етапом заходу стало вручення подарунків усім учасникам від регіонального відділення НОК України в Чернівецькій області.

Медіа