Олімпійський дім Дніпра гостинно вітає перших гостей
08 Червня 2021 Поділитися

У Дніпрі гостинно відкрив свої двері Олімпійський дім. Одним з перших до домівки олімпійців Дніпра завітав Президент України Володимир Зеленський. У супроводі президента Національного олімпійського комітету, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки, Міністра молоді та спорту України, Олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта, очільника регіонального олімпійського осередку Андрія Павелка та відомих олімпійців регіону, Глава держави оглянув новобудову, експозицію Музею олімпійських досягнень, де залишив свої побажання, та побував у спортивному комплексі «Олімпійські резерви».

«Олімпійський дім» входить до сучасного багатофункціонального комплексу «Олімпійські резерви», розбудова якого триває у межах програми «Велике будівництво». Тут розташуються обласні спортивні федерації. На першому поверсі будівлі вже облаштовані тренерські приміщення та роздягальні для команд, а також конференц-зал. На другому – медичний пункт, у якому спортсмени проходитимуть контроль та отримуватимуть невідкладну допомогу.

«Мені було дуже приємно відвідати комплекс і поспілкуватися зі спортсменами, олімпійськими призерами. Для досягнення результатів та перемог необхідно мати досвідченого тренера. Але не менш важливо, щоб були створені сучасні умови для тренувань. І я радий, що в Дніпрі розбудовується такий спортивний центр», – зазначив Президент України.

«Початок роботи Олімпійського дому - визначна подія для спортивної Дніпропетровщини, Олімпійської сім’ї України та всієї нашої держави.  Адже це рідна домівка для кожного спортсмена, що об’єднує не лише спортивний світ, а й всю націю. Це втілення місії та цінностей олімпійського руху – об’єднувати, нести позитив та добро», - наголосив Сергій Бубка, відзначивши особливе ставлення та велику увагу Президента України Володимира Зеленського до розвитку спорту та розбудови спортивної інфраструктури.

Медіа