Do like OLYMPIANS для дошкільнят Прикарпяття
01 Червня 2021 Поділитися
Do like OLYMPIANS для дошкільнят Прикарпяття

Щороку в перший літній день ми відзначаємо радісне свято – Міжнародний День захисту дітей. Не винятком стало і 1 червня 2021 року. Саме в цей день відбувся захід організований відділенням національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області – «DO like OLYMPIANS». Спортивно-розважальний захід відбувся в ДНЗ №3 «Бджілка» Івано-Франківської міської ради, де діти мали змогу виступити та продемонструвати своїм друзям, вихователям та гостям засвоєні вміння та навички.

 

З вітальними словами до учасників та гостей звернулася фіналістка ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай) зі спортивної гімнастики  Дарія Згоба, яка радо привітала дітей з їх святом та висловила сподівання,  що більшість з них у майбутньому стануть учасниками спортивних секцій з видів спорту.

Представниця відділення НОК України в Івано-Франківській області  Тетяна Мисак долучилась до вітання та пригадавши  діткам відомий вислів "У здоровому тілі - здоровий дух" побажала бути завжди активними.

Після розминки з відомою гімнасткою пройшли "Веселі старти", в рамках яких відбулися вікторини та конкурси на спортивно-пізнавальні мотиви. "Юні олімпійці" із задоволенням брали участь у запропонованих активностях.

За підсумками цього спортивного заходу учасники отримали багато  позитивних емоцій, нові знання, подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області та зробили спільне фото на пам'ять.

Медіа