Чудейські ліцеїсти стали учасниками спортивного свята «Ми – олімпійці»
10 Червня 2021 Поділитися
 Чудейські ліцеїсти стали учасниками спортивного свята «Ми – олімпійці»

Для учнів Чудейського ліцею №2 Чернівецького району реалізовано чудовий спортивно-пізнавальний проєкт «Ми – олімпійці». До проведення заходу долучилися і студенти-практиканти спеціальності «Фізична культура і спорт» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Свято супроводжувалося урочистим проголошенням олімпійської клятви, звучав гімн України та гімн Національного олімпійського комітету України. Вітальні слова з нагоди свята висловили кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, член виконкому Олімпійської академії України, відповідальний секретар відділення НОК України в Чернівецькій області Ярослав Галан, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Анна Гакман, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Світлана Дудіцька. З привітанням до учасників дійства виступили і директор ліцею Віктор Піжевський та начальник табору Жанна Мотреску.

Під час заходу діти мали змогу позмагатися у різноманітних естафетах, взяти участь у вікторинах на олімпійську тематику, показати свою силу, рівень фізичної підготовки, швидкість і активність, оскільки ці риси є одними з найважливіших для молодого підростаючого покоління. Крім того, таким чином учні показали свою готовність змагатися та виступати на благо рідного краю і Вітчизни.

Також у ході заходу було представлено Олімпійський куточок, де розміщена інформація про видатних олімпійців Буковини та історію олімпійського руху.

Усі учасники дійства отримали пам'ятні подарунки від регіонального відділення НОК України в Чернівецькій області.

Медіа