Сергій Бубка взяв участь у роботі 50-ї Генеральної Асамблеї Європейських Олімпійських Комітетів
10 Червня 2021 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь у роботі 50-ї Генеральної Асамблеї Європейських Олімпійських Комітетів

Сьогодні в Афінах стартувала Генеральна Асамблея Європейських олімпійських комітетів. Участь у 50-тому за ліком форумі, разом з представниками олімпійських комітетів з 49 країн континенту, взяв президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Протягом двох днів олімпійська спільнота Європи розгляне ряд важливих тем щодо діяльності ЄОК,  останнього періоду підготовку до проведення Олімпійських ігор у Токіо, організацію та проведення Європейських ігор Краків-Малопольська-2023, а також Європейських юнацьких олімпійських фестивалів,  заслухає звіт про Стратегічну програму ЄОК на 2030 рік, а на завершення проведе голосування за організатора 51-ї Генеральної Асамблеї ЄОК у 2022 році.

Ключовим питанням першого дня засідання стали вибори президента ЄОК та нового складу Виконкому. За підсумками голосування дев’ятим президентом ЄОК було обрано очільника НОК Греції Спіроса Капралоса.

«Я дуже пишаюся тим, що працюю в ЄОК як член виконавчого комітету і мати можливість керувати Виконавчим комітетом від імені Національних олімпійських комітетів Європи – велика честь. Ваша підтримка для мене так багато значить. Я буду зацікавленим, відкритим і прозорим президентом для всіх країн», - наголосив Спірос Капралос після оголошення результатів.

Сергій Бубка від імені Олімпійської родини України подякував попередньому складу ЄОК, привітав нових членів Виконкому на чолі з новообраним президентом Капралосом та побажав успішної реалізації амбітних планів щодо розвитку й популяризації олімпійського руху й спорту, висловивши надію на тісну співпрацю.

«Незалежно від того, до якої частини Європи ми належимо ми маємо бути консолідованими та гнучкими перед викликами та змінами, що несе сьогодення, аби стати найсильнішим, найуспішнішим континентом світової олімпійської родини», - наголосив президент НОК України, звертаючись до учасників ювілейного засідання Асамблеї ЄОК.

Медіа